Страхові послуги

Автострахування

Страхування автотранспортних ризиків пов’язане з глибокими економічними і соціальними змінами, що відбуваються в суспільстві у зв’язку з масовою автомобілізацією, зростанням парку автомобілів та інтенсивності дорожнього руху, а також величезними матеріальними втратами в результаті ДТП. Скористайтесь простими та зрозумілими страховими рішеннями від СК «Гарант і Я» для надійного захисту Вашого автомобіля.

Страхування майна

Не важливо, володієте Ви будинком чи квартирою, все це є Вашим здобутком та напрацюванням. Програми страхування майна створені СК «Гарант і Я» для того, щоб захистити Вас від фінансових втрат, спричинених пошкодженням Вашого майна.

Особисте страхування

Що може бути більш несподіваним та неприємним, ніж нещасний випадок? Захистіть себе та свою сім’ю від непередбачуваних фінансових витрат в результаті настання нещасного випадку.

Ви збираєтеся у закордонну поїздку? Навіть за кордоном Ви не залишитесь сам на сам із негараздами, адже СК «Гарант і Я» організує надання медичних послуг, юридичної підтримки та іншу необхідну допомогу в будь-якій частині світу.